ARTI SAHNE

İstanbul’un en merkezi iş ve yaşam aksı Mecidiyeköy’ün cehresini değiştiren ve şehre önemli bir kent meydanı kazandıran Torun Center, Artı Sahne Mecidiyeköy ile kültür sanat dünyasının en yeni adreslerinden biri. Sezonun en popüler oyunlarına ev sahipliği yapan Artı Sahne, hem şehir merkezindeki lokasyonu hem de ulaşım alternatiflerinin çeşitliliği ile İstanbulluları daha fazla sanat ile buluşturacak.

İstanbul’a nefes aldıracak parkı, açık ve kapalı alanlardaki keyif dolu bistroları, kafeleri, restoranları, onlarca özel lezzetin bir arada sunulduğu yepyeni Food Hall konsepti, pazar alanı, sinema salonları, tiyatro sahnesi, fitness kulübü, spa ve etkinlik meydanıyla hayata bambaşka keyifler katacak şehrin en enerjik noktası...

Hayata tat katan tüm keyifler şehrin en güzel tarafında Torun Center’da.

Sinema tutkunlarına özel son teknoloji ile donatılmış 10 adet sinema salonu, yemek eşliğinde  konforlu bir ortamda film izlemek isteyenler için VIP sinema salonu, özel dekorasyonlu interaktif çocuk sinema salonu ile vizyon filmleri ve bağımsız film keyfi Torun Center Cinetech Sinemalarında..